ISOMAX Завдяки високим тепло- та шумоізоляційним властивостям поролон вторинного спінювання використовують як настил під покриття підлоги (ковролин, лінолеум, ламінат), тепло- та шумоізолятор стін. Низька теплопровідність матеріалів Rebound дає змогу їхнього використання в оселях для заощадження енергоносіїв та досягнення позитивного рівня комфорту населення. Поролон вторинного спінювання використовується в якості термоізоляції та шумоізоляційного шару у шумоізоляційних конструкціях для зниження повітряного, ударного шумів та для структурного розриву передавання шумів по будівлі.
У сучасному світі можливість побути в тиші – це справжня розкіш. Від вуличного шуму майже завжди нас захищають вікна, а ось позбутися від «невидимої» присутності сусідів – це не так просто. Нічний плач дитини за стіною, гучний ювілей зверху, гра на фортепіано чи трубі молодого сусідського таланту – все це джерела шуму, спричинення котрих негативно можуть вплинути на стан організму людини. Неможливість якісно відпочити у власному будинку може призвести до хронічного стресу, втоми і навіть неврозу.
LEED (Leadership in Energy and Environmental Design – лідерство в енергетиці та екологічному дизайні) розроблена Green Building Council Italia є міжнародно визнаною системою сертифікації, яка сприяє розвитку практичних втілень по створенню екологічно чистих будівель, споруд, експлуатацію тих чи інших Зелених еко-рішень.
Щоб вирішити проблеми стосовно шумів, котрі в основному турбують населення у багатоповерхівках – потрібно зробити якісну звукоізоляцію. З цим можна впоратися як власними силами, так і за допомогою фахівців. Спочатку визначте який саме тип шуму не дає вам спокою. Фахівці виділяють три види шуму: повітряний, ударний і структурний.
Примітка.
Шум як несприятливий фізичний фактор навколишнього середовища –це будь-який небажаний звук чи сукупність звуків з випадковими розподілами частот і інтенсивності, що сприймається негативно, заважає слуховому сприйняттю корисної інформації, порушує тишу, завдає шкоди здоров´ю людини і знижує її працездатність.
ДБН В.1.1-31:2013
Повітрянийшум поширюється по повітрю, зустрічаючи на своєму шляху перешкоду у вигляді стіни, перегородки або перекриття, звукова хвиля не гасне, а викликає коливання в матеріалі перешкоди. Приклади спричинення повітряного шуму – це працюючий телевізор, розмова сусідів, плач дитини. Якісна шумоізолююча конструкція абсорбує та зменшує коливання і допомагає усунути проблему та зменшити шум до норм допустимого. Найкращою пропозицією для усунення/зменшення повітряного шуму у шумоізолюючих конструкціях ми пропонуємо застосовувати поролон вторинного спінювання марки RBD 80 товщиною від 40 мм до 150 мм, в залежності від допустимо можливого зменшення простору приміщення у зв´язку із монтажем конструкції.
Ударний шум є спричиненням механічного впливу на конструкцію. Наприклад, при падінні предметів на підлогу, при перестановці меблів. У такому випадку потрібно звукоізолювати підлогу, або стелю із застосуванням пінополіуретан вторинного спінювання марок RBD щільністю від 80 до 200 кг/м³, в залежності від джерела шуму та майбутньої шумоізолюючої конструкції.
При структурному шумі звук поширюється по конструкціях будинку у місцях зіткнення різних будівельних матеріалів. Пінополіуретан вторинного спінювання високої щільності здатен створити структурний розрив між будівельними матеріалами для зменшення передачі вібрацій та шумів у будівлі.
Широкий вибір матеріалів та інноваційні виробничі рішення дозволяють застосовувати нашу продукцію у будівництві в якості елементів шумоізоляції від повітряного та ударного шумів у шумозахисних конструкціях. Матеріали з поролону вторинного спінювання володіють високими показниками продуктивності для створення комфортного затишку.
Більше того, завдяки своїй молекулярній відкрито-закритій пористій структурі ці матеріали володіють особливістю термоізоляції, що дозволяє заощаджувати та зберігати теплову енергію.
Підложка під покриття підлоги призначена для звукоізоляції та вібророзв´язки підлоги . Використовується для вкладання під ковролін та бетонну стяжку. Використавши підложку RBD120 у два шари (товщиною 20мм) ви отримуєте ефект «плаваючої» підлоги без додаткових технологічних будівельно-інженерних робіт. Переваги такої підложки:
• збільшується термін придатності покриття підлоги;
• не дає усадки;
• екологічність;
• простота у використанні.
Кількість в листі
2-3.2 м2
Матеріал
пінополіуретан
Ширина
800 -1600 мм
Довжина
2000 мм
Товщина
від 5 мм
Щільність
120 кг/м3
Теплопровідність
0,033 Вт/м*К
Мовою оригіналу:
Большинство людей зачастую думают, для того чтобы достичь эффекта звукоизоляции можно просто повесить на стену звукопоглощающий материал и все проблемы шума за стеной уйдут. Но все не так просто! Единого и цельного материала, который бы надежно обеспечил покой и тишину в Вашем доме, не существует. И потому к этой задаче нужно подходить комплексно.
Чтобы звукоизолировать помещение, или хотя бы одну стену, нужно установить звукоизоляционную конструкцию. Эта конструкция должна состоять из металлического профиля или деревянных брусьев, акустического материала и гипсокартонных листов.
Все дело в том, что эффект звукоизоляции работает по принципу звукоизоляционного пирога масса/пружина /масса. Т.е. в случае со звукоизоляцией стен это стена/звукоизоляционный наполнитель/ гипсокартонные листы (минимум 2 слоя ГКЛ).
Естественно, чем больше толщина конструкции с множеством слоев звукопоглотителя и гипсокартонных листов – тем лучше. Но от этого зависит, на сколько уменьшится площадь комнаты, в которой будет возведена данная конструкция, и сколько будет потрачено средств на такую работу. В каждом случае нужно выходить из нужной степени звукоизоляции.
Согласитесь, что если звукоизоляционную конструкцию нужно сделать в квартире от соседей – это один случай. А если нужно звукоизолировать караоке бар, который находится на первом этаже жилого дома – это уже совсем другая степень звукоизоляции, которая должна обеспечить тишину и покой всех соседей даже при громко играющей музыке в два часа ночи. И потому варьироваться в данной конструкции может только плотность и количество звукопоглощающего материала, количество и масса гипсокартонных листов. Вот как работает эта конструкция на примере расположенного за стеной источника звука.
Звук, который всё-таки преодолевает преграду (стену) и проникает внутрь конструкции. Там он попадает в звукоизоляционный наполнитель и частично гасится. Затем ослабленный звук сталкивается со второй массой – гипсокартонным листом. Отразившись от массы и, тем самым, потеряв еще энергии, звук снова попадает в звукопоглощающий материал. Остатки звуковой энергии после звукопоглотителя снова отражаются от массы, отдав таким образом, еще энергии.
Такой цикл, который занимает доли миллисекунд, повторяется до тех пор, пока звук полностью не угаснет внутри конструкции.