В спортивно-оздоровчій сфері.

Амортизаційні та демпферні властивості матеріалів широко застосовуються у спорті в якості матів для дзюдо, гімнастичних матів, основи покриття для футбольних полів, внутрішнього комфорту спортивних залів, спортивного взуття, лижних черевиків та ін.

Чому матеріали REBOUND є важливими в застосуванні у спорті в усьому світі?

Перш за все, у поєднанні з верхнім шаром штучної трави, пінополіуретан вторинного спінювання вважається ідеальною основою для гри у декількох видах спорту, а саме: у футболі, регбі, гольфі, хокею на траві та ін. З поглинальними властивостями ударної енергії матеріали вдало використовуються клієнтами всього світу. Завдяки своїй пористій структурі матеріал зберігає свою відмінну продуктивність на протязі багатьох років інтенсивного використання. Основа поля із застосуванням матеріалу  RBD, що вкрита штучною травою, підвищує продуктивність гравців за будь-яких погодних умов і в будь-яку пору року. Це стосується багатьох видів спорту, таких як футбол, гольф, бейсбол, теніс, хокей на траві, а також усіх інших видів спорту як із зовнішнім, так і внутрішнім розташуванням.

Mixfoam Елементи масажних столів. 

RBD 47-200 використовується для виготовлення татамі, спортивних матів, боксерських груш, лап та маківар, при укладці футбольних полів,для виготовлення  захисних батутних матів.

 


Килими для боротьби.

   Мати виготовлені з поролону вторинного спінювання, це класичний вид наповнювача килимів для боротьби та спортивних матів. Великий вибір товщин та щільності дозволяє підібрати відповідний мат для кожного виду спорту, будь то самбо, айкідо чи дзюдо. Вага матів ПВВ та їх структура перешкоджає ковзанню мату по практично любій поверхні, по суті створюючи “антисліп” ефект без додаткових шарів.

Схема укладки матів під покриття.

   Укладку матів пІд покриття килима для боротьби починають зі сторони максимально близко розташованої  до стін або кута приміщення, розташовуючи першу полосу в довжину та замикаючи кожен кінець матом розташованим перпендикулярно, послідуючі мати викладаються в “шаховому порядку” так щоб у центрі килима получився квадрат із 2х параллельно розташованих матів.  У зменшеному вигляді схема нагадує кладку цегли. Таке розташування матів борцовського килима, максимально зберігає цілісність та перешкоджає ковзанню та розповзанню элементів  під вагою спортсменів.

Килим для боротьби - загальна назва для спортивного покриття під різні види єдиноборств із кидковую техникою, використовується у вільній та греко-римській боротьбі, айкидо, дзюдо, самбо, і т.д. Основною відмінністю серед покриття для цих видов спорту є розмітка покришки із ПВХ тканини. Стандартним розміром покриття для проведення змагань по боротьбі вважається 12х12м. 

Foam Style – ЯКІСТЬ ЖИТТЯ