Поролон у фермерському господарстві

Наша продукція є ідеальним рішенням у сільському господарстві. Матраци для корів з RBD 150-200 , що використовуються європейськими фермерами забезпечують високий рівень продуктивності тварин, задовольняючи умовами їхнього утримання та комфорту у відпочинку. Фахівці стверджують, що завдяки покращенню комфорту для тварин (які у свою чергу більшу частину свого життя проводять в стані спокою) прибавляється надоїв молока до 30%, покращується чистота та гігієна тварин.

Покриття для корівників складається з трьох складових, а саме: зносостійкого покриття, пінополіуретану RBD 150-200 кг/м³ та плівки на основі бутилкаучуку.

У тесті (DLG Test Report 6137F), що був проведений європейськими науковцями, було протестовано таке покриття товщиною 45 мм. Подану модель розташували на тестувальній платформі на яку здійснювалось циклічне навантаження у 10.000 N (що еквівалентно 1019,7 кг) 100000 разів. Площа поверхні у місці дотику (навантаження) на модель склала 75см², а сам елемент по своїй формі нагадував копито тварини діаметром 105мм. Після закінчення тесту на поверхні були виявлені тільки незначні візуальні зміни у самому вигляді матеріалу, сама ж структура матеріалу не була пошкодженою.

Foam Style – ЯКІСТЬ ЖИТТЯ